Zgłoszenia wystąpień i posterów

Zgłoszenia dla prelegentów:

Osoby, firmy i instytuty zainteresowane prezentacją, wykładem lub wystąpieniem w ramach konferencji INP zapraszamy do przesyłania abstraktów według szablonu:

Szablon do pobrania

nazwanych jako Nazwa-panelu-tematycznego-Imie_Nazwisko(lub nazwa firmy/instytucji)_temat-prezentacji na na adres mailowy office@internanopoland.com.

Czas jednego wystąpienia wynosi 15 minut + 5 minut na dyskusję i pytania. 

Abstrakty zostaną rozpatrzone przez komisję naukową, a decyzja wysłana drogą mailową.

SESJA POSTEROWA                                         

Sesja posterowa odbędzie się zgodnie z zaplanowaną agendą podczas pierwszego dnia konferencji i będzie ogólnodostępna dla wszystkich odwiedzających InterNanoPoland. Po zakończeniu planowych wystąpień i paneli komisja naukowa wybierze najlepsze prace posterowe, będą nagrodzone przez wydawnictwo PWN.

Postery muszą zmieścić się maksymalnie w formacie B1. 

PUBLIKACJE POKONFERENCYJNE                                         

Wszyskie wystąpienia (uczestników sesji ustnych i sesji posterowej) będą publikowane w materiałach pokonferencyjnych (książka abstraktów).

Każdy z uczestników konferencji ( zarówno części wystąpień ustnych jak i sesji posterowej) może zgłosić artykuł do publikacji w specjalnym numerze ‚Prac Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego „Nanotechnologia: nauka, przemysł innowacje”. Tekst po otrzymaniu pozytywnych recenzji zostanie  opublikowany. Opłata za publikacje to 400 zł brutto za artykuł.  (Opłata za czasopismo w momencie potwierdzenia przyjęcia materiału do druku tj po uzyskaniu pozytywnych recenzji i akceptacji wydawnictwa).
 
 
szablon pod linkiem: link